Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky
-77%

Whiskas Adult 14 kg granule pre mačky s hovädzím mäsom a zeleninou

Značka: WHISKAS
32775
35.54
Cenník: 152.97

Odesíláme do 72 hodin

Hmotnosť
Poštovné
Cena
14 kg
DOPRAVA ZADARMO

35.54 €

Zákaznícke body: 9 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Kompletné granule pre dospelé mačky s hovädzím mäsom

WHISKAS® 1+ s hovädzím mäsom je kompletná peleta s paštétami pre dospelé mačky. Zloženie krmiva bolo vyvinuté veterinármi a dietológmi z Centra výživy zvierat WALTHAM™ a mačka ho môže prijímať ako kompletné krmivo. Krmivo WHISKAS® so zložením bohatým na vitamíny a minerály poskytuje vašej mačke všetky zložky, ktoré potrebuje, aby zostala zdravá a vitálna. Vitamín A podporuje zrak a pridanie Omega-6 mastných kyselín a zinku zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť. Správny pomer všetkých zložiek podporuje optimálnu činnosť obličiek a močových ciest.

Výhody podávania hovädzieho mäsa WHISKAS® dospelým mačkám:

- kompletné a vyvážené - kompletné a vyvážené krmivo pre udržanie vitality a výkonnosti mačky - zdravé močové cesty - vďaka optimálnemu zloženiu - zdravý zrak po dlhú dobu - pridanie vitamínu A podporuje zrak

Zloženie:

Zloženie: obilniny, mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (29 %, z toho 4 % hovädzieho mäsa v červených granuliach), rastlinné bielkovinové extrakty, oleje a tuky, minerálne látky, zelenina (4 % mrkvy v oranžových granuliach, 4 % hrášku v zelených granuliach), výrobky rastlinného pôvodu. Výhrevnosť 378 kcal/100 g Prídatné látky / 1 kg: Antioxidanty; Farbivá; diétne prísady: Vitamín A: 4760 IU, Vitamín D₃: 525 IU, vitamín E: 96 mg, síran meďnatý pentahydrát: 16 mg, síran manganatý monohydrát: 67,5 mg, jodid draselný: 1,3 mg, seleničitan sodný 33 mg, taurín: 2120 mg, síran zinočnatý monohydrát: 180 mg. Analytické zložky (%): obsah bielkovín: 32; obsah tuku: 12,5; anorganické látky: 8,7; hrubá vláknina: 1,5; omega-6 mastné kyseliny: 2,2

Spôsob kŕmenia:

Odporúčaná denná porcia jedla. Odporúčame podávať aj vlhké granule WHISKAS®. - mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 45 g suchého krmiva alebo 1,5 vrecúška vlhkého krmiva a 15 g suchého krmiva denne - mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 55 g suchého krmiva alebo 2 vrecúška vlhkého krmiva a 15 g suchého krmiva za deň - mačka s hmotnosťou 5 kg potrebuje 65 g suchého krmiva alebo 2 vrecúška vlhkého krmiva a 25 g suchého krmiva denne. Zvážte prechodné obdobie a prispôsobte množstvo krmiva potrebám vašej mačky. Pre mačku s nadváhou by sa mala denná dávka znížiť. Dajte svojej mačke dúšok vody. Skladujte v uzavretej nádobe, na suchom a chladnom mieste.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
14
Produktová řada:
WHISKAS Adult s hovězím masem a zeleninou
Značka:
WHISKAS

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Věk mazlíčka od:
12. měsíce

Složení

Bílkoviny (%):
32
Druh bílkovin:
Produkty živočišného původu
Fosfor (%):
1
Tuky (%):
12.5
Vápník (%):
1.1
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme