Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Max

je společenský, plný energie, dobře vychovaný. Nejlépe se cítí mezi lidmi, zejména když je veškerá pozornost zaměřena na něj. Je vždy připraven si hrát nebo se honit za míčem.

Po pracovní době občas přespává mezi regály v obchodě, vášnivě testuje psí (a kočičí) pelíšky a dohlíží na to, aby na podlaze náhodou nezůstaly pamlsky.

Je mistrem ve vyhledávání výhodných nabídek, vždycky vyčmuchá něco atraktivního


Mrau

je ľahkovážna a zlomyseľná, ale radšej sa nazýva "umelkyňou". Je milovníčkou papierových výrobkov a dokáže identifikovať až 324 druhov papiera (od vlnitej lepenky až po čínsky ručný papier). Najradšej má však všetky kartónové škatule a neodmieta preskúmať každý kartónový interiér, na ktorý narazí.

Zaujíma sa o nové technológie a rada skúša účinky gravitácie - či už na pultoch predajní, v sklade alebo pri balení objednávok.

Vrčí na 12 spôsobov.


Značka Max and Mrau.sk patrí spoločnosti Max & Mrau Sp. z o.o.

Spoločnosť Max & Mrau Sp. z o.o. je súčasťou spoločnosti Pelion - najväčšej zdravotníckej spoločnosti v strednej Európe a jednej z najväčších spoločností na litovskom farmaceutickom trhu.

Spoločnosť Pelion bola založená v roku 1990 z iniciatívy podnikateľov s domácim kapitálom. Odvtedy prispieva k rozvoju hospodárstva. Spoločnosť Pelion začínala ako miestny distribútor liekov. Dnes služby spoločnosti pokrývajú všetky segmenty trhu (veľkoobchod, maloobchod a nemocnice) a sú určené pacientom, lekárňam, nemocniciam a výrobcom.

Spoločnosť Pelion pôsobí v rámci troch obchodných línií realizovaných dcérskymi spoločnosťami, medzi ktoré patria: líder na európskom lekárnickom trhu, druhá najväčšia sieť lekární v Poľsku, najväčší domáci dodávateľ nemocničných liekov a jeden z troch najväčších distribútorov pre lekárne v strednej Európe.

Pelion má tiež rozsiahle portfólio špecializovaných spoločností, ktoré podporujú hlavnú činnosť spoločnosti.

Spoločnosť Pelion dosahuje ročný konsolidovaný obrat viac ako 9 miliárd PLN a je stabilným pracoviskom pre viac ako 9 400 ľudí. ľudí. Podporuje inovatívne riešenia, ktoré spĺňajú očakávania pacientov a zákazníkov, a má strategický prístup k zodpovednému a udržateľnému podnikaniu.