Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

WHISKAS Adult Tuniakové a zeleninové granule pre mačky 14kg

Značka: WHISKAS
39425
37.88

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 9 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii


Kompletné granule pre dospelé mačky


WHISKAS® 1+ s tuniakom je kompletná peleta s paštétami pre dospelé mačky. Zloženie krmiva bolo vyvinuté veterinármi a dietológmi z Centra výživy zvierat WALTHAM™ a mačka ho môže prijímať ako kompletné krmivo. Krmivo WHISKAS® so zložením bohatým na vitamíny a minerály poskytuje vašej mačke všetky zložky, ktoré potrebuje, aby zostala zdravá a vitálna. Vitamín A podporuje zrak a pridanie Omega-6 mastných kyselín a zinku zaisťuje zdravú kožu a lesklú srsť. Správny pomer všetkých zložiek podporuje optimálnu činnosť obličiek a močových ciest.

Výhody kŕmenia tuniaka WHISKAS® dospelým mačkám:


- kompletné a vyvážené - kompletné a vyvážené krmivo pre udržanie vitality a výkonnosti mačky - zdravé močové cesty - vďaka optimálnemu zloženiu - zdravý zrak po dlhú dobu - pridanie vitamínu A podporuje zrak

Zloženie:

Zloženie: obilniny, mäso a živočíšne produkty , oleje a tuky, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, ryby a rybie produkty (vrátane 4 % svetlo hnedého granulovaného tuniaka), zelenina (4 % oranžovej granulovanej mrkvy, 4 % zeleného granulovaného hrášku), výrobky rastlinného pôvodu. Výhrevnosť 378 kcal/100 g Prídavné látky / 1 kg: Antioxidanty; Farbivá; Výživové doplnky: Vitamín A: 4760 IU, Vitamín D₃: 525 IU, vitamín E: 96 mg, síran meďnatý penta hydrát: 14,4 mg, síran manganatý mono hydrát: 67,5 mg, jodid draselný: 1,2 mg, seleničitan 0,27 mg, taurín: 1870 mg, síran zinočnatý mono hydrát: 180 mg.g. Analytické zložky (%): obsah bielkovín: 32; obsah tuku: 12,5; anorganické látky: 8,7; hrubá vláknina: 1,5; omega-6 mastné kyseliny: 2,2

Spôsob kŕmenia:

Odporúčaná denná porcia jedla. Odporúčame podávať aj vlhké granule WHISKAS®. - mačka s hmotnosťou 3 kg potrebuje 45 g suchého krmiva alebo 1,5 vrecúška vlhkého krmiva a 15 g suchého krmiva denne - mačka s hmotnosťou 4 kg potrebuje 55 g suchého krmiva alebo 2 vrecúška vlhkého krmiva a 15 g suchého krmiva za deň - mačka s hmotnosťou 5 kg potrebuje 65 g suchého krmiva alebo 2 vrecúška vlhkého krmiva a 25 g suchého krmiva denne. Zvážte prechodné obdobie a prispôsobte množstvo krmiva potrebám vašej mačky. Pre mačku s nadváhou by sa mala denná dávka znížiť. Dajte svojej mačke dúšok vody. Skladujte v uzavretej nádobe, na suchom a chladnom mieste.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
14
Značka:
WHISKAS

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Věk mazlíčka od:
12. měsíce

Složení

Bílkoviny (%):
32
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme