Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Hubová vložka AQUAEL Maxi, vymeniteľná hubová podložka do jazierkových filtrov, pre milovníkov záhradných jazierok

Značka: AQUAEL
34157
16.54

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 4 points
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
AQUAEL Maxi vložka hubky

AQUAEL Maxi vložka hubky - mechanická a biologická filtrácia pre vaše jazierko! Pokiaľ hľadáte kvalitnú filtračnú patrónu do jazierka, bude pre vás patróna s hubou AQUAEL Maxi dokonalým riešením. Vďaka tejto kartuši bude vaša jazierková voda očistená od mechanických nečistôt a zároveň sa stane útočiskom pre blahodárne nitrifikačné baktérie. Vďaka tomu budú mať vaše ryby lepšie životné podmienky.

AQUAEL Maxi Sponge Insert je vymeniteľná hubová podložka určená na mechanickú a biologickú filtráciu vody v záhradných jazierkach. Táto patróna zaručuje veľmi dobrú mechanickú filtráciu vody a zároveň poskytuje prostredie pre blahodárne nitrifikačné baktérie, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie vašich rýb. Výmena kazety je extrémne jednoduchá a mala by byť vykonaná pred každou sezónou, čo zaistí vašim rybám čistú a zdravú vodu.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
AQUAEL
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme