Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Aquael Bioceramax 1600 1l (N) keramická vložka pre biologickú filtráciu vody 1liter

Značka: AQUAEL
1779
9.00

Najniższa cena za 30 dni: €9.00

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 2 points
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Ako funguje?

BioCeraMAX 1600 je určený na biologickú filtráciu vody v sladkovodných a morských akváriách, paludáriách, akvateráriách a teráriách. Guličky sú vyrobené z jemného spekaného skla a poskytujú mimoriadne veľkú filtračnú plochu - 1600 m2. Účinná filtrácia vody je častým problémom, preto bola vytvorená patróna vo forme guličiek, ktorá uľahčuje usadzovanie pozitívnych nitrifikačných bakteriálnych kmeňov z rodov Nitrosomonas a Nitrobacter vo vnútorných otvoroch. Sú nevyhnutné, pretože oxidujú pre ryby nebezpečné zlúčeniny - amoniak (Nitrosomonas) a dusitany (Nitrobacter) do formy dusičnanov.

Ako dlho vydrží náplň?

Kazetu BioCeraMAX 1600 je možné používať veľmi dlhú dobu bez výmeny, avšak v dôsledku drvenia dochádza k jej pomalému a postupnému opotrebovaniu, čo znižuje jej účinnosť. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča každých 6-12 mesiacov vymeniť približne 1/3 kazety za novú.

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtrační vložky

Parametry

Značka:
AQUAEL

Určení

Určení:
Filtr
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme