Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Aquael Carbomax Plus (N) – kartuša (1 liter) na filtráciu vody

Značka: AQUAEL
1780
Kontaktujte nás kvôli cenám

Odesíláme do 72 hodin

Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Charakteristika:

CarboMAX Plus je vyrobený z vysoko kvalitného aktívneho uhlia, ktoré má vynikajúce absorpčné vlastnosti, vďaka ktorým pohlcuje rozpustené toxické látky z vody. Vďaka starostlivo vyvinutej technológii odprašovania má kazeta podobu odolných granúl bez prachu. Prípravok odstraňuje z vody farebné látky a obnovuje jej kryštalickú čistotu, absorbuje zvyšky liekov a iných chemických prípravkov a neutralizuje ióny ťažkých kovov spolu s chlórom obsiahnutým vo vodovodnej vode, takže je užitočný na akvaristické účely.

Aká je kapacita?< /b>

Jeden sáčok prípravku CarboMAX Plus sa odporúča pre nádrž s objemom 150l. Používa sa tiež v prípade zafarbenia akváriovej vody a po liečbe rýb chemickými prípravkami.

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtrační vložky

Parametry

Značka:
AQUAEL

Určení

Určení:
Filtr
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme