Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Aquael Aerátor Oxypro 150 prevzdušňovač pre akvárium

Značka: AQUAEL
1877
33.71

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 8 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Komfort používania

Špeciálna konštrukcia elektromagnetu a dvojitá stena krytu zaisťujú tichú prevádzku zariadenia. Všetky vibrácie tlmia jeho teleso zložené z niekoľkých nezávislých presne spojených prvkov. Potláčajú nielen hluk, ale aj vibrácie, vďaka čomu je OXYPRO QUIET nielen tichý, ale tiež nemení svoju polohu v dôsledku vyžarovaných vibrácií (čo je prípad mnohých modelov perlátorov).

Jeden výrobok - mnoho výhod

Maximálna účinnosť zariadenia je až 150 l/h. Je možné ju ľahko regulovať pomocou veľkého ergonomického gombíka, ktorý prispôsobuje intenzitu prevádzky prevzdušňovača OXYPRO potrebám daného akvária. Zariadenie dokáže čerpať vzduch až do hĺbky 2 metrov pod hladinou. Tento prevzdušňovač je ideálnym riešením pre akvaristov, ktorí si cenia vysoký komfort obsluhy zariadenia a vysokej kvality spracovania, pretože prevzdušňovač OXYPRO bol navrhnutý špeciálne pre týchto akvaristov. Dvojité priehľadné telo, cez ktoré je vidieť vnútro prístroja aj pracovná membrána, mu dodáva moderný vzhľad. Má tiež extrémne nízku spotrebu energie, ktorá činí iba 2 W. Určené pre nádrže na vodu s objemom 20-150 l

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Čerpadla

Parametry

Výkon (W):
2
Značka:
AQUAEL
Průtok (l/h):
150
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme