Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Zolux sada 4 rôznofarebných loptičiek pre mačky

Značka: ZOLUX
9633
2.22

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 1 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Sada 4 rôznofarebných loptičiek Zolux pre mačky - bezpečná hračka

Lopty sú vyrobené z mäkkého plyšu, takže sú ideálne na hádzanie deťmi i dospelými. Mačky ich rady hryzú, škriabu a naháňajú po miestnosti. Materiály použité na výrobu hračiek sú pre domáce zvieratá úplne bezpečné a nepredstavujú žiadne zdravotné riziko.

Aktivita je kľúčom k dobrej kondícii.

Náš interný odborník Mrau dobre vie, že fyzická aktivita je nevyhnutná pre správny vývoj a udržanie skvelej kondície. Mrau denne trénuje beh, zakrádanie, skoky s natiahnutými pazúrmi a chytanie koristi do papule. Na tento účel používa celý rad hračiek a medzi jeho najobľúbenejšie patria pestrofarebné loptičky Zolux. Mrau ich oceňuje nielen pre ich guľovitý tvar, ktorý umožňuje ich kotúľanie po podlahe, ale aj pre ich veľmi atraktívne, farebné vzory, ktoré stimulujú oči. Honba za lopty formuje koordináciu, buduje svaly a udržuje ho v dobrej kondícii, čo sú pre Mraua absolútne priority – veď v zdravom tele zdravý duch!

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Materiál:
Plyš
Značka:
ZOLUX
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme