Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Versele Laga Cavia Complete granule pre morčatá 1,75 kg

Značka: VERSELE-LAGA
38214
10.37

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 3 points
Fotografie našich klientů: Prohlížet dodatečné fotografie : 1

Krmivo pre morčatá Versele - Laga Cavia Complete - hodnotná nutraceutika

Nutraceutiká sú prírodné látky, ktoré obohacujú stravu a majú pozitívny vplyv na kondíciu a zdravie zvierat. Prídavok nechtíka lekárskeho, juky a ľanového semienka dodáva morčatám nevyhnutné vitamíny a minerály, ktoré priaznivo ovplyvňujú tráviaci systém a imunitu. Granulovaná forma zabraňuje tomu, aby zviera selektívne konzumovalo iba svoje obľúbené sústa, čím sa predchádza riziku nedostatku živín.

Bezobilná receptúra

Vďaka absencii obilnín, vysokému obsahu vlákniny a prítomnosti prírodných prebiotík je krmivo Versele - Laga Cavia Complete pre morčatá ľahko stráviteľné a dokonale stráviteľné. Vďaka tomu sa váš maznáčik nemusí obávať žalúdočných problémov.

Versele - Laga Cavia Complete - výnimočná chuť

O správny sortiment potravín pre vašich menších priateľov sa postará náš odborník Miau. Veľa času strávil pozorovaním správania morčiat. Niektorí ľudia ho obviňujú z lenivosti, ale Mrau trvá na tom, že si neľahol a nezdriemnul, ale starostlivo študoval stravovacie návyky svojich priateľov. Na základe týchto poznatkov vybral krmivo Versele - Laga Cavia Complete, ktoré spĺňa všetky potreby morčiat a poskytuje im chutnú a zdravú stravu. Zloženie: rastlinné produkty (7% timothy, trávy, byliny), rastlinné bielkovinové extrakty, ovocie (čierny bez), semená (ľanové semienko), minerálne látky, frukto-oligosacharidy 0,3%, nechtík lekársky, juka.
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Granulát

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
1.75
Produktová řada:
VERSELE-LAGA Cavia Complete
Značka:
VERSELE-LAGA
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme