Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Trixie Plastový kolovrátok pre hlodavce

Značka: TRIXIE
11736
Kontaktujte nás kvôli cenám

Odesíláme nejpozději do 5 dnů

Fotografie našich klientů: Prohlížet dodatečné fotografie : 1

Trixie Plastový kolovrátok pre hlodavce je ideálnym doplnkom pre klietku s škrečkom

Škrečky zatvorení v klietke môžu sami vyhľadávať rôzne aktivity. Niekedy sa hrabe v pilinách a hľadá maškrty, inokedy len chutne spí v špeciálnom domčeku pre hlodavce. Ak však chceme hlodavcovi poskytnúť poriadnu dávku zábavy a fyzickej kondície – mali by sme mu kúpiť kolovrátok. Všeobecne sa má za to, že kolovrátky sú nevhodným nástrojom na hranie a môžu mať zlý vplyv na organizmus hlodavcov. To nie je pravda, pretože každý hlodavec sa rád zabaví av relatívne malej klietke bude kolovrátok skvelým spôsobom, ako uvoľniť nevyčerpateľnú energiu vášho maznáčika. Ak teda váš hlodavec hľadá nejakú činnosť, žuje časti klietky alebo vybavenie - prečo mu neobstarať kolovrátok? Kolovrátok Trixie pre hlodavcov je dokonalou formou zábavy.

Kolovrátok Trixie pre hlodavcov poskytne zábavu vášmu malému domácemu miláčikovi.

Kolovrátok značky Trixie bol vyrobený s maximálnou starostlivosťou. Jeho prevádzka je tichá, takže nedráždi, ani keď ho zviera chce použiť v nezvyčajnom čase. V závislosti od veľkosti klietky a preferencií majiteľa ho možno do klietky inštalovať dvoma spôsobmi. Jednou z možností je priložená kovová noha, na ktorej kolovrátok pevne stojí. Môžete ho úspešne umiestniť do klietky a dbať na to, aby sa o nič nezachytil a aby stál pevne na dne klietky, nie na pilinách. Druhou možnosťou upevnenia kolovrátku je jeho zavesenie na stenu klietky. Výška kolovrátku by mala byť nastavená tak, aby sa zviera mohlo do kolovrátku dostať samo. Kolovrátok Trixie pracuje veľmi ticho, čo z neho robí jeden z najlepších na trhu s domácimi miláčikmi. Je k dispozícii v troch farbách: ružovej, modrozelenej a čiernej. Je potrebné si uvedomiť, že hlučnosť kolovrátku sa zvyšuje s priemerom zakúpeného zariadenia. Kolovrátok Trixie má štyri otvory, ktoré uľahčujú zvieraťu prístup dovnútra. Biela šablóna uprostred cievky pôsobí pri prevádzke neobvyklým, hypnotickým dojmom. Kolovrátok Trixie je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a je dôrazne odporúčaný pre hlodavce

Priemer: 20 cm

Farba: rôzna

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
TRIXIE
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme