Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Trixie Julius-K9 IDC Mini-Mini/S postroj: 40-53 cm/22 mm benzínový postroj pre psa

Značka: TRIXIE
44265
38.35

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 10 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Renomovaný postroj Julius K9

Ergonomický postroj pre psov, perfektne padnúci do klietky, vďaka čomu optimálne rozkladajú tlak. Zabraňujú tlaku na hrdlo a nebránia dýchaniu. Postroj poskytuje viac priestoru pod labkami vďaka vypasovanému strihu brušného pásu posunutého dozadu. Sú extrémne odolné, priedušné, s polstrovaním šetrným k pokožke. Majú plne nastaviteľné hrudné a brušné popruhy.

Majú miesto na pripevnenie lampy a rukoväť s prídavným upevňovacím pásikom. Reflexné prvky zvyšujú bezpečnosť.

Aby ste si vybrali ten správny postroj pre psa, je nevyhnutné, aby ste psa presne zmerali. Pri veľkostiach 0, 1, 2, 3 a 4 by mal byť obvod hrudníka psa zmeraný na hrúbku štyroch prstov od predných labiek a pri veľkostiach Baby1 a Baby2 na dva prsty

Pri nasadzovaní postroja psa, dbajte predovšetkým na správne nastavenie brušného pásu /okolo hrudníka/ a hrudného pásu. Keď je brušný popruh nastavený príliš pevne, pes cíti určité nepohodlie, a keď je hrudný popruh príliš krátky, môže sa brušný popruh aj pracka pohybovať pod podpazušie a bolestivo drhnúť kožu. So správne nastaveným brušným pásom ľahko vložíme prsty medzi postroj a chrbát psa.

Farba: modrá / tyrkysová

Veľkosť: Mini/Mini/S

Rozmery: 40-53 cm/22 mm

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Velikost mazlíčka:
Malá a střední plemena
Značka:
TRIXIE
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme