Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Trixie fľaša s miskou 250 ml

Značka: TRIXIE
31776
2.07

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 1 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Bezpečné a pohodlné cestovanie pre vášho domáceho maznáčika

Letné obdobie bolo pre nášho priateľa Maxa kvôli horúcim dňom vždy dosť problematické. Horúčkovito potom hľadal úkryt v temných zákutiach a jeho toľko obľúbené prechádzky a dlhé cesty autom sa pre neho stali veľkou výzvou. Dnes je Maxovým stálym doplnkom plastová fľaša, ktorá mu umožňuje kedykoľvek sa schladiť dúškom krištáľovo čistej a chladnej vody. Tento výrobok je vyrobený z plastu, ktorý nepoškodzuje zdravie a bezpečnosť vášho domáceho maznáčika, zatiaľ čo podlhovastý tvar misky vyhovuje potrebám každého domáceho maznáčika.

Praktický a pohodlný výrobok 2 v 1

Max si ich dobre vedomý toho, ako sa horúce dni alebo nedostatok vody počas dlhej cesty môžu podpísať na jeho zdraví. Preto sa rozhodol odporučiť svoju obľúbenú plastovú fľašu s miskou ako smädným maznáčikom, tak starostlivým majiteľom. Ušetrí viac miesta v batohu alebo taške, pretože nie je nutné brať náustok a nádržku na vodu zvlášť. Manipulácia s fliaš je navyše veľmi jednoduchá, pretože stačí odskrutkovať ventil a nakloniť ju smerom k miske. Vďaka špeciálnemu háčiku je možné ho pripevniť na vodítko psa alebo na opasok majiteľa.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Materiál:
Plast
Objem (ml):
250
Značka:
TRIXIE
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme