Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Tetra Test 6v1 25 ks.

Značka: TETRA
30349
10.12

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 3 points
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Test umožňuje rychlou a snadnou kontrolu parametrů vody. Jednoduše ponořte proužek na 60 sekund do vody a zkontrolujte výsledky. Balíček vystačí na 25 testů.

.

Vlastnosti: - Měří hladinu pH, uhličitanovou tvrdost (KH) a celkovou tvrdost (GH) a také dusitany (NO2), dusičnany (NO3) a chlor (Cl2). - pH - hodnota pH určuje kyselost nebo zásaditost vody, což je velmi důležité pro zdraví ryb. Ideální hodnota je mezi 6,5 a 8,5. - KH - uhličitanové tvrdosti zajišťuje stabilní hodnotu PH. Doporučují se hodnoty mezi 3° a 10° dH. - GH - celková tvrdost má přímý vliv na zdraví ryb, rostlin a mikroorganismů. Ideální hodnota je mezi 6° a 16° dH. - NO2 - hladina dusitanů blízká nule znamená, že filtr pracuje správně a voda je pro ryby bezpečná. - NO3 - obsah dusitanů určuje "čerstvost" vody a pravděpodobnost růstu řas. - Cl2 - poskytuje informace o obsahu chloru ve vodě. Příliš vysoká hodnota škodí užitečným bakteriím a rybám.

.

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Tester

Parametry

Značka:
TETRA
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme