Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

TETRA Pond AlgoFree prípravok na zelenú vodu v jazierku 1 l

Značka: TETRA
30372
23.72

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 6 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Ľahko použiteľný a účinný prípravok na zelené riasy

Ak sa stretávate s problémom zelenej vody vo vašom jazierku, STETRA Pond AlgoFree je pre vás perfektný produkt. Tento špeciálne vyvinutý prípravok účinne bojuje proti planktonickým riasam, zabraňuje ich rastu na jar a zaisťuje dlhodobý účinok.

Spôsob pôsobenia STETRA Pond AlgoFree je založený na aktívnych zložkách, ktoré prenikajú do bunkovej štruktúry rias a ničia ich bunkové steny, čo vedie k ich smrti. Mŕtve riasy sa potom biodegradujú spolu s na ne naviazanými molekulami prípravku, vďaka čomu nezanechávajú vo vode žiadnu stopu.

STETRA Pond AlgoFree je bezpečný pre vodné rastliny, ryby a vodné mikroorganizmy, pokiaľ sa používa podľa návodu. Výrobok sa ľahko a presne dávkuje, čo umožňuje jednoduché použitie. Pre najlepšiu kontrolu rias odporúčame STETRA Pond AlgoSchutz a STETRA Pond PhosphateMinus. Tento produkt by sa nemal používať v prítomnosti jeseterov.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Objem (ml):
1000
Značka:
TETRA
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme