Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Tetra PlantaMin 100 ml - tekuté hnojivo pro akvarijní rostliny 100 ml

Značka: TETRA
37896
3.00

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 1 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Tetra PlantaMin je prémiové hnojivo obsahující biologicky dostupné železo, které je přijímáno listy vodních rostlin. Podporuje bujný růst vodních rostlin a zvýrazňuje barvu zelených rostlin. Podporuje tvorbu chlorofylu, který je zodpovědný za zelenou barvu rostlin.

Obsahuje komplexní sloučeniny železa a další velmi důležité stopové prvky, jako je mangan, a základní živiny, například draslík. Dlouhodobým přísunem živin posiluje rostliny. Neobsahuje dusičnany ani fosforečnany a neznečišťuje vodu. Obsahuje mikroprvky (např. mangan) a živiny důležité pro život rostlin.

.

Vlastnosti: - obsahuje železo a další výživné mikroživiny, včetně draslíku, který je jednou z nejdůležitějších rostlinných živin. - Živiny se vstřebávají prostřednictvím listů - Posiluje rostliny tím, že jim zajišťuje dlouhodobý přístup k cenným živinám. - Podporuje tvorbu chlorofylu, který dodává listům intenzivní zelenou barvu. - zabraňuje nadměrnému růstu řas - neobsahuje dusičnany a fosforečnany, neznečišťuje vodu Dávkování: - 5 ml na 10 l vody při prvním hnojení - 5 ml na 10 l vody při částečné výměně vody - 5 ml na 20 l vody každé 4 týdny

.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
TETRA
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme