Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

TETRA KOI Beauty Small základné krmivo pre koi 4 l

Značka: TETRA
46813
19.50

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 5 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Základné krmivo pre koi (od 10 cm)

Tetra Koi Beauty Small sú vysoko kvalitné granule, ktoré sú základným krmivom pre koi nad 10 cm dĺžky. Tieto malé granule plávajúce na hladine vody dodajú rybám všetky potrebné živiny, ktoré zaistia zdravie a intenzívne vyfarbenie rýb.

Vďaka špeciálne upravenému zloženiu krmiva nechýbajú koi kapre bielkoviny, vitamíny, Omega-3 mastné kyseliny, beta-glukány a sacharidy, ktoré sú nevyhnutné pre správny rast a zdravie rýb. Vďaka prídavku betakaroténu získavajú ryby intenzívnu farbu a vysoká kvalita surovín zaisťuje optimálne využitie krmiva.

Granule Tetra Koi Beauty Small sú ľahko stráviteľné a pomáhajú udržiavať kvalitnú čistú vodu. Beta-glukán navyše podporuje u mladých rybiek budovanie zdravého imunitného systému, ktorý ich účinne chráni pred chorobami. Pokiaľ hľadáte vysoko kvalitné a vyvážené krmivo pre svoje koi, pelety Tetra Koi Beauty Small sú perfektnou voľbou.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
4000
Značka:
TETRA
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme