Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

TETRA KOI Beauty Medium základné krmivo pre koi 4 l

Značka: TETRA
46814
16.23

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 4 points
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Základné krmivo pre koi (od 20 cm)

Tetra Koi Beauty Medium granule sú perfektnou voľbou pre milovníkov koi, ktorí chcú svojim rybám dopriať zdravý a dlhý život. Zloženie krmiva bolo starostlivo vybrané tak, aby poskytovalo koi všetky potrebné živiny, ako sú bielkoviny, vitamíny a Omega-3 mastné kyseliny. Vďaka tomu majú ryby nielen správne množstvo energie pre správny rast, ale tiež si udržujú zdravý imunitný systém, ktorý ich chráni pred chorobami.

Granule Tetra Koi Beauty Medium obsahujú aj beta-glukán, ktorý pomáha pri tvorbe zdravého imunitného systému v mladom veku. Prídavok beta-karoténu zintenzívňuje sfarbenie rýb, čo je obzvlášť dôležité pre koi, ktorých krásne jasné farby sú neoddeliteľnou súčasťou jej krásy.

Kvalita zložiek krmiva je rozhodujúca pre optimálne využitie rýb. Tieto zložky sa dobre vstrebávajú a taktiež pomáhajú udržiavať čistú vodu dobrej kvality. Tetra Koi Beauty Medium pelety sú vyvážené základné krmivo pre zdravý vývoj koi nad 20 cm dĺžky.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
4000
Značka:
TETRA
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme