Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Tetra Goldfish Pre krmivo pre zlaté rybky 250 ml

Značka: TETRA
46803
3.69

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 1 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Krmivo Goldfish Pro vďačí za svoju vysokú výživovú hodnotu výrobnému procesu, ktorý prebieha pri nízkych teplotách. Starostlivo vybrané ingrediencie, najmodernejšie technológie a neustála kontrola kvality zaručujú najvyšší štandard.

Optimálny pomer bielkovín a tukov zlepšuje stráviteľnosť potravy a zaisťuje lepší metabolizmus, takže vaše ryby vyzerajú a cítia sa skvele. Potrava je ľahko stráviteľná, čo znižuje množstvo nečistôt a udržuje vodu čistú a priezračnú.

Informácie o výrobku: optimálny pomer bielkovín a tukov zlepšuje stráviteľnosť potravy a zabezpečuje lepší metabolizmus; znižuje znečistenie vody a bráni rastu rias; Nová receptúra Multi Crisp; Žltý stred obsahuje krill, ktorý zvyšuje prirodzené sfarbenie a podporuje vývoj svalov. Červený vonkajší obal obsahuje všetky kľúčové živiny; Omega-3 mastné kyseliny zaisťujú zdravý rast.
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Granulát

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
250
Značka:
TETRA
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme