Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

ROYAL CANIN Instinctive kapsičky v želé pre vyberavé mačky 12x 85 g

Značka: ROYAL CANIN
46671
Kontaktujte nás kvôli cenám

Odesíláme do 72 hodin

Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
ideálne pre mačky s vyberavým apetítom

ROYAL CANIN Instinctive 12x85g v želé - vlhké krmivo pre dospelé mačky s vyberavým apetítom, obsahujúce jemné kúsky vo vysoko chutnom želé. Toto krmivo bolo špeciálne vyvinuté pre dospelé mačky, ktoré preferujú kúsky želé. Vďaka správne zvoleným pomerom živín a tenkým kúskom v želé si toto krmivo mačky vyberajú inštinktívne. ROYAL CANIN Instinctive 12x85g v želé má mnoho jedinečných predností a jedinečných benefitov. Predovšetkým sa vyznačuje najvyššou chutnosťou, vďaka ktorej ju mačky dychtivo pojedajú. Navyše sa jedná o dokonale vyvážené krmivo, ktoré dokonale pokrýva potrebu energie a živín, čo zaručuje udržanie správnej postavy mačky. Navyše podporuje správnu činnosť močového systému mačky. ROYAL CANIN Instinctive 12x85g v želé je ideálny aj pre mačky s vyberavým apetítom. Pri zohľadnení takých parametrov, ako je chuť, vôňa, konzistencia a textúra, je toto krmivo mačkami inštinktívne vyberané. To je dôležité najmä v prípade mačiatok, ktoré v druhej fáze rastu potrebujú vhodnú stravu, ktorá podporí vývoj ich kostrového systému a pokryje ich vysoké energetické potreby.

Zloženie:

mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, oleje a tuky, minerálne látky, cukry . Nutričné doplnkové látky: Vitamín D3: 100 UI, E1 (železo): 4 mg, E2 (jód): 0,3 mg, E4 (meď): 2,5 mg, E5 (mangán): 1,2 mg, E6 ( zinok): 12 mg. Analytické zložky: Hrubý proteín: 11,8 % - Hrubé oleje a tuky: 4,5 % - Hrubý popol: 1,5 % - Hrubá vláknina: 0,8 % - Vlhkosť: 80 %.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
ROYAL CANIN
Nejvhodnější výrobek v řadě:

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Speciální požadavky:
Citlivá trávicí soustava

Složení

Druh bílkovin:
Produkty živočišného původu
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme