Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Klec Zolux classic 80 cm

Značka: ZOLUX
44427
24.54

Najniższa cena za 30 dni: €24.54

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 6 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Robustná konštrukcia a zaručená bezpečnosť
Klietka Classic 80 cm od výrobcu Zolux je vyrobená zo špičkových materiálov: oceľovej mriežky, polypropylénového plastu a bezolovnatého epoxidového náteru, ktoré sú pre zviera netoxické a odolné proti vzniku vodnej korózie. Klietka má navyše optimálnu šírku medzi mrežami, ktorá bráni úniku stredne veľkých hlodavcov.

Klietka je pohodlná pre zviera aj jeho majiteľa.
Max a Mrau dobre vedia, že životný priestor hlodavcov by mal byť pohodlný ako pre chlpáčov, tak aj pre ich majiteľov. Preto sa rozhodli ponúknuť klietku Classic 80 cm, ktorá má na jednej zo strán pripevnený box na seno pre pohodlnú konzumáciu sena. Klietka sa navyše veľmi ľahko čistí: stačí sňať hornú časť, ktorá je pomocou klipov pripevnená k vaničke, a potom ju umyť napr. v sprche. Predné dvierka naopak umožňujú rýchle a ľahké každodenné kŕmenie vášho domáceho maznáčika.


Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Barva:
Šedý
Rozměry (cm):
80x43x33
Značka:
ZOLUX
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme