Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Josera sušienky 10 kg

Značka: JOSERA
13496
30.13

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 8 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Chutné a zdravé občerstvenie
Značka Josera, ktorá je na trhu už mnoho rokov, vytvára svoje produkty za použitia starostlivo vybraných ingrediencií najvyššej kvality. Vďaka správnej rovnováhe minerálov, ako je vápnik a fosfor, majú maškrty pri pravidelnom podávaní priaznivý vplyv na prekrvenie ďasien a stav všetkých zubov, ktoré sa tak stávajú odolnejšími voči poškodeniu. Obsah bielkovín v mäse, oleji a tuku dodá vášmu psovi veľa energie a sily na ranné prechádzky v parku alebo dlhé hry vonku.

Sušienky určené pre veľkých aj malých domácich miláčikov.
Pre správny vývoj všetkých psov vytvorila značka Josera Snacks, chutné sušienky pre domácich miláčikov bohatých na cenné živiny. Vďaka svojmu tvaru je možné tieto maškrty rozdeliť na menšie kúsky a podávať ich malým aj veľkým psom. Sú tiež ideálne ako odmena pre vášho maznáčika, napríklad pri učení najdôležitejších povelov alebo aportovaní. Práve vďaka nim sa náš firemný gurmán Max naučil všetky psie kúsky tak rýchlo a rád sa s nimi chváli, aby dostal ďalšiu porciu Josera Snacks.


Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
10
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
JOSERA

Určení

Životní fáze:
Všechny
Speciální požadavky:
Hygiena dutiny ústní
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme