Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Furminator FURflex vyčesávacia hlava pre psov S

Značka: FURMINATOR
46834
20.67

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 5 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Hlava FURminator FURflex pre vyčesávanie podsady u psov s hmotnosťou do 9 kg je vymeniteľnou súčasťou sady pre vyčesávanie podsady FURminator FURflex. Hrebeňová hlava pre malé plemená sa nasadzuje na ergonomickú rukoväť, ktorú je možné zakúpiť samostatne.

Výrobok má čepeľ z nerezovej ocele Comfort Edge, ktorá bola prispôsobená prirodzenému tvaru tela zvieraťa. Kefovanie psa s hlavicou FURflex je úplne bezpečné, pretože čepeľ preniká vrstvou srsti a vyčesáva podsadu a odumreté chlpy bez toho, aby došlo k poškodeniu kože a srsti. Zariadenie je určené pre všetky dĺžky srsti. Tlačidlo FURejector umožňuje ľahké odstránenie vlasov z nástroja. Pomalé a sústavné kefovanie môže vášmu miláčikovi priniesť veľa potešenia. Pravidelné používanie hrebeňa FURflex môže znížiť pĺznutie až o 90%. Kefovanie má na psa blahodarný vplyv, pretože stimuluje tvorbu kožného mazu pre zdravú a lesklú srsť. Okrem toho je kefovanie dobrým spôsobom, ako s vašim maznáčikom stráviť spoločný čas a nadviazať medzi vami puto. Nástroje na úpravu srsti FURminator FURflex sa odporúčajú pre plemená s podsadou. Ak máte pochybnosti o tom, či má vaše zviera podsadu, poraďte sa s veterinárom.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
FURMINATOR
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme