Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Francodex Vápno pre korytnačky a plazy 24 ml

Značka: FRANCODEX
38536
5.22

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 1 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii
Doplnkové krmivo pre korytnačky a plazy. Zabezpečuje odolnosť panciera a kostry. Výživa korytnačiek a plazov v zajatí často trpí nedostatkom vápnika a oligoprvkov. tieto nedostatky sa často prejavujú mäknutím štruktúry panciera a kostí. Na odstránenie týchto problémov je potrebné korytnačky a plazy kŕmiť vyváženou a pestrou stravou a pravidelne im dodávať vápnik a oligoprvky. Pravidelne podávaný prípravok TORTUE CAL poskytuje potrebné minerály pre pevnú kostru panciera. TORTUE CAL zároveň umožňuje vyvážiť výživu korytnačiek a plazov v zajatí:

TORTUE CAL zmiešajte s krmivom. Ako prevenciu alebo počas liečby podávajte 16 kvapiek do krmiva na 500 g hmotnosti zvieraťa.

16 kvapiek TORTU CAL poskytuje: 0,004 mg medi, 0,004 mg kobaltu, 0,084 mg zinku, 0,667 mg mangánu
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Značka:
FRANCODEX
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme