Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Filter Aquael Multi Kani 800 vonkajší a vnútorný filter

Značka: AQUAEL
1751
37.50

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 9 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Univerzálny filter MULTICANI

Filter MULTIKANI je možné použiť v malých aj väčších akváriách vďaka jeho jedinečnej konštrukcii, ktorá umožňuje rozšírenie na veľkosť zodpovedajúcu väčším akváriám. Výrobok má podobu valcovitej nádoby opatrenej vekom s uzatváracími ventilmi. Nádoba je štandardne naplnená filtračným médiom. Je vybavený externým sacím čerpadlom, ktoré umožňuje prácu aj vo veľmi plytkej vode, napr. v nádržiach s vodnými korytnačkami. Hlavné tesnenia filtrov MULTIKANI sú vyrobené zo špeciálneho silikónu, ktorý navyše zaručuje tesnosť zariadenia. Filtre MULTIKANI je možné medzi sebou spájať lineárne tak, že tvoria stĺpce, a sériovo tak, že tvoria sady stĺpcov. Týmto spôsobom môžeme postupne zvyšovať kapacitu filtračných médií vo filtri.

Ako veľmi môžem filter prispôsobiť akváriu?

Možno integrovať až 8 kontajnerov! Vďaka tomu môže filter efektívne pracovať ako v 20-litrovom, tak v 300-litrovom akváriu. Zariadenie je poháňané nezávislým čerpadlom s výkonom 650 l/h, ktoré je možné inštalovať vo vnútri aj mimo akvária. Vďaka takému riešeniu je možné filtračné nádoby umiestniť nielen pod akvárium, ale aj vedľa neho alebo dokonca nad hladinu vody.
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtr

Parametry

Filtrační materiál:
Houbička, zeolit
Výkon (W):
8
Záruční doba:
2 roky
Značka:
AQUAEL
Průtok (l/h):
650
Objem akvária (l):
20-320
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme