Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Aquael Sterilizer Mini UV akvarijný sterilizátor

Značka: AQUAEL
1900
14.47

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 4 points
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Praktický sterilizátor s účinným účinkom

Zariadenie má podobu krátkeho rukávu, ktorý sa nasadzuje na výstupnú trysku filtra. Vnútri sterilizátora sú štyri úsporné LED diódy vyžarujúce UV svetlo, ktoré účinne sterilizujú vodu vytekajúcu z filtra. Účinnosť výrobku je pozoruhodná, pretože výborne odstraňuje plávajúce riasy a bojuje proti prvokom, ktorí spôsobujú zákal vody, a baktériám. Má tiež významný vplyv na zníženie výskytu chorôb u rýb a ďalších obyvateľov akvária. Má blahodarný vplyv na vodu v nádrži, ktorá je vďaka nemu krásne čistá.

Mini UV LED sterilizátor Aquael sa ľahko inštaluje a nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu. Má nezávislý zdroj energie a je možné ho kedykoľvek zapnúť a vypnúť. Vďaka veľkosti sterilizátora ho možno použiť aj vo veľmi malých akváriách.
Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Příslušenství

Parametry

Značka:
AQUAEL
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme