Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Aquael keramická kartušaBIOCERAMAX ULTRAPRO 1200 1 l kartuša pre biologickú filtráciu vody v sladkovodných aj morských akváriách

Značka: AQUAEL
1778
Kontaktujte nás kvôli cenám

Odesíláme do 72 hodin

Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Účinná filtrácia vody

Vložka je v tvare valcov, čo uľahčuje usadzovanie kmeňov pozitívnych nitrifikačných baktérií z typov Nitrosomonas a Nitrobacter vo vnútorných otvoroch. Tieto mikroorganizmy vo svojich životných procesoch využívajú produkty metabolizmu, ktoré sú pre ryby toxické: amoniak (Nitrosomonas) a dusitany (Nitrospira). Nitrifikačné baktérie oxidujú čpavok a dusitany za vzniku dusičnanov, ktoré sú pre obyvateľov akvárií oveľa bezpečnejšie. Možno ho použiť v sladkovodných aj morských akváriách. Zvlášť sa odporúča pre akvária s veľkými rybami a veľkým množstvom rýb.

Ako používať?

Je okamžite pripravený na použitie a nevyžaduje oplachovanie ani žiadne ďalšie dodatočné činnosti. Obsah balenia by mal byť vysypaný do filtračného koša alebo filtračnej komory. Na zaistenie optimálnych výsledkov použitia sa odporúča umiestniť patrónu BioCeraMAX 1200 za mechanické filtračné patróny a pred chemické filtračné patróny. /3 príspevku za nový. Pri čistení filtra je treba kartušu opláchnuť vo vode vypustenej z akvária. Zásobník BioCeramax UltraPro 1200 by sa nemal umývať pod tečúcou vodou z vodovodu, aby nedošlo k jeho sterilizácii.

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Filtrační vložky

Parametry

Značka:
AQUAEL

Určení

Určení:
Filtr
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme