Rýchle dodanie
Profesionálne poradenstvo
40 dní na vrátenie! Len u nás!
Doprava zdarma od 30 €, do 29 kg objednávky

Akvarijný kaskádový filter Aquael Versamax FZN-1

Značka: AQUAEL
1768
24.85

Najniższa cena za 30 dni: €24.40

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznícke body: 6 point
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Použitie:

Filter je určený na čistenie a prevzdušňovanie vody v morských akváriách a nanoakváriách s objemom 20-100 l. Vysoký výkon zaisťuje intenzívnu filtráciu vody v akváriu, pričom zaberá veľmi málo miesta . Je veľmi tichý a ľahko sa ovláda. Účinnosť filtra je možné nastaviť pomocou gombíka na hornej strane filtra bez toho, aby ste si namočili ruky. Hubové náplne sú vyrobené zo špeciálnej huby bez fenolu, na ktoré sa obzvlášť ľahko vyvíjajú bakteriálne kultúry, ktoré sú zodpovedné za odstraňovanie organických nečistôt z akvária. To zaručuje okrem účinnej mechanickej filtrácie aj vynikajúcu biologickú filtráciu. Každý filter sa skladá z krytu filtra, prepadovej jednotky a zásobníka filtračných médií s hubovou kazetou. Filter VERSAMAX sa vyznačuje úplnou tesnosťou, pretože celá filtračná nádoba je tvorená jediným dielom.

Jednoduché použitie

Filter zaveste na stenu akvária, pričom saciu rúrku umiestnite dovnútra akvária a telo čerpadla von. Pre spustenie naplňte filtračnú nádobu vodou a potom zasuňte zástrčku prívodného kábla do sieťovej zásuvky. Správne nainštalovaný filter krátko po zapnutí vysaje vzduch zo sacieho systému a začne čerpať vodu z akvária. Výkon čerpadla je možné nastaviť v širokom rozsahu pomocou gombíka na hornej strane prepadovej jednotky. Voda je nasávaná čerpadlom zo spodnej časti akvária, preteká cez filtračné vložky a potom je vlievaná späť do akvária. Filtračné klietky umožňujú jednoduchú výmenu filtračných kaziet. Výkon filtra je možné nastaviť pomocou gombíka na hornej strane prepadovej jednotky. Uhol filtra je možné nastaviť pomocou gombíka.

Technické údaje:

Objem akvária [L]: 20-100

Výkon [W]: 7,2

Kapacita [l /h]: 500

Otázky a odpovědi (FAQ)
Druh:
Kanystrový

Parametry

Filtrační materiál:
Houbička
Rozměry (cm):
16 x 13 x 22.5
Výkon (W):
7.2
Značka:
AQUAEL
Průtok (l/h):
500
Objem akvária (l):
<150
Recenziu môžu zanechať len registrovaní zákazníci maxandmrau.sk, ktorí si zakúpili tento produkt. Hviezdičkové hodnotenie je priemer všetkých recenzií produktu. Recenzie produktu by mali obsahovať informácie, ktoré sú relevantné a užitočné pre ostatných zákazníkov. Po overení recenzie zverejníme pozitívne aj negatívne hodnotenia.

Recenzie

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Pridať prvý názor

Napísať recenziu

Páčil sa vášmu zvieratku tento výrobok?

Nahrajte fotografiu a pomôžte ostatným rozhodnúť sa, či si daný výrobok kúpiť. Ďakujeme